Skip to content

Witaj, Maleństwo, na planecie Ziemia

14/09/2013

Być może czujesz, że łatwiej byłoby ci usłyszeć te słowa w pierwszym dniu twojego doświadczenia życia na planecie Ziemia. Gdybyśmy rozmawiali z tobą w pierwszym dniu twojego doświadczenia fizycznego życia, skierowalibyśmy do ciebie następujące słowa:

Witaj, Maleństwo, na planecie Ziemia… Nie istnieje nic, czym nie możesz być, czego nie możesz osiągnąć, bądź czego nie możesz posiąść. Jesteś wspaniałym Twórcą, a znalazłeś się tutaj za sprawą swojego potężnego i celowego pragnienia zaistnienia na tej planecie. Aby dotrzeć tutaj, posłużyłeś się cudowną nauką o celowym tworzeniu, a ponieważ posiadasz umiejętność jej stosowania, twoja misja się powiodła.

Podążaj naprzód, myśląc o tym, czego pragniesz, przyciągając doświadczenia życiowe, które pomogą ci zdecydować, czego pragniesz, a kiedy już to postanowisz, myśl tylko o swoich pragnieniach.

Przez większość czasu zbierać będziesz dane; dane mające pomóc ci zdecydować, czego naprawdę pragniesz… Twoim prawdziwym zadaniem będzie postanowienie, czego pragniesz, i skupienie się na tym, gdyż skupianie myśli na przedmiocie twoich pragnień spowoduje przyciągnięcie ich do twojego życia. Na tym polega proces tworzenia: myśl tylko o tym, czego pragniesz, a myśli twoje niech będą tak intensywne i przejrzyste, że twoja Wewnętrzna Istota wzbudzi właściwe im emocje… A kiedy kierować będziesz myśli na przedmiot swoich pragnień, odczuwając przy tym pozytywne emocje, staniesz się magnesem o potężnej sile przyciągania. Tak wygląda proces, dzięki któremu przyciągniesz do swojego życia wszystko, co zechcesz.

Wiele twoich myśli nie będzie się odznaczało dużą siłą przyciągania, w każdym razie nie na początku, chyba że skupiać się będziesz na nich wystarczająco długo, tak aby powstało ich więcej. Gdyż im więcej ich wytworzysz, tym większej mocy one nabiorą, a im liczniejsze i silniejsze będą, tym więcej pozytywnych emocji odczujesz ze strony swojej Wewnętrznej Istoty.

Kiedy kreować będziesz myśli wzbudzające emocje, uzyskasz dostęp do mocy Wszechświata.

Podążaj naprzód, powiedzielibyśmy ci w tym pierwszym dniu twojego życia, pamiętając, że twoim zadaniem jest zdecydowanie, czego pragniesz, i skupienie się na przedmiocie swoich pragnień.

Abraham

(Esther i Jerry Hicks, Prawo Przyciągania)

Reklamy
No comments yet

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: